Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Eskişehir °C

ÇEVRE DERNEĞİ İLK YARDIM TEMEL EĞİTİMİ DÜZENLEDİ

ÇEVRE DERNEĞİ İLK YARDIM TEMEL EĞİTİMİ DÜZENLEDİ
REKLAM ALANI
ÇEVRE DERNEĞİ İLK YARDIM TEMEL EĞİTİMİ DÜZENLEDİ.
Eskişehir Çevre Koruma ve Geliştirme Derneği ( ESÇEVDER )  İlk Yardım Temel Eğitimi Düzenlemiştir.
Eskişehir Çevre Derneği pandemi öncesinde düzenlemiş olduğu ilk yardım temel eğitiminin devam etmesini , Çevre Derneği üyelerine bedelsiz düzenlemeye karar vererek 14 Temmuz Cuma günü saat 14.00 de Odunpazarı Belediyesi Kırmızı Toprak Mahallesi Prof.Dr. Orhan Oğuz Halk Merkezinde düzenleyecektir.
Esçevder olarak ilk yardım konusunun günümüzde ne kadar önemli olduğu bilinciyle, yetkin ve etkin üyeleri vasıtasıyla ilk yardım temel eğitimine başlamış olup, bu eğitimlerini sürdürmeye karar vermiştir.
İlk Yardım konusunu her bireyin bilmesi gerektiğinin altını çizen Eskişehir Çevre Derneği Başkanı Sadık Yurtman  “ Bu tür eğitimlerimize devam ederek üyelerimizi ve halkımızı çevre konusunda bilinçlendirmeye çalışmanın yanında diğer eğitimlerlerimiz ile de bilinçlendirme ve aydınlatmaya devam edeceğiz. Öğrenmenin yaşı yoktur” demiştir.
Çevre Derneği Başkan Yardımcısı Filiz Fatma Özkoç “ Çevremizi koruyacağız. Ruhumuzu genç tutacağız. Eğitimlerimiz ile de bedenimizi ve beynimizi dinç tutacağız.” diyerek, Çevre mücadelemizin yanında Türk Halk Müziği korosuyla ruhumuzu genç tutmaktayız” diyerek sözlerini tamamlamıştır.
Eskişehir Çevre Derneği ( ESÇEVDER ) olarak; Ağaçların bilinçi/bilinçsiz  bir şekilde kesilmesi,  nükleer santral ve kömürlü santral anlaşmaları geleceğimizi tehdit etmeye, Madenlerimizin vahşice talanı, taşocaklarının son derece keyfi ve bilim dışı plansız uygulamaları ile orman alanlarını yok edilmesi küresel iklim krizine davetiye çıkaran uygulamaların devam etmemesi gerektiğini bir kez daha vurgulamaktadır.12.07.2023
 Eskişehir Çevre Koruma ve Geliştirme Derneği (ESÇEVDER)
Sadık YURTMAN (YK Başkanı )  Tel = 0532 312 64 84
www.escevder.org.trwww.instagram.com/eskescevder
www.facebook.com/eskescevderwww.twitter.com/eskescevder
www.linkedin.com/in/eskescevderwww.pin.it/2IWhVBbhttps://www.youtube.com/watch?v=Q8YUwy9qXF8
REKLAM ALANI